Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

ZAPROSZENIE

Klub „KSP Jedlina” ma przyjemność zaprosić na I Halowy Turniej Petanque.  Jest to pierwszy z cyklu halowych turniejów organizowanych w ramach Zimowego Grand Prix – Jedlina 2010/2011.  Turniej odbędzie się na wybudowanej w tym roku hali.  Ze względu na ograniczoną liczbę boisk (8), w Turnieju weźmie udział 16 drużyn.

Termin: 11.12.2010 (sobota), g. 10:00

Miejsce: hala na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnych przy ul. Kłodziej w Jedlinie-Zdrój

SYSTEM ROZGRYWEK

  • triplety
  • 4 grupy po 4 drużyny
  • Każdy z każdym w grupie (3 rundy)
  • Po dwa najlepsze zespoły z grupy awansują do play-off (o miejscu w grupie decyduje: liczba zwycięstw, bezpośredni pojedynek, stosunek „małych” punktów)
  • 8 drużyn rywalizuje o miejsca 1-8 w systemie play-off
  • Czas rundy: 50 min + dodatkowy rzut

WPISOWE/NAGRODY:

  • Wpisowe: 75 zł od drużyny (3 lub 4 osoby)
  • Wyżywienie we własnym zakresie (organizator zapewnia: kawę, herbatę, słodkie bułki)
  • 72% wpisowego przeznaczone na nagrody pieniężne (pierwsze 4 miejsca)
  • 28% wpisowego przeznaczone na koszty organizacyjne (ogrzewanie, poczęstunek)
  • Nagrody pieniężne: I miejsce – 35% puli wpisowego, II miejsce – 20% puli wpisowego, III miejsce – 10% puli wpisowego, IV miejsce – 7% puli wpisowego

ZGŁOSZENIA:

  • Zgłoszenia należy przesyłać elektronicznie na adres: ksp.jedlina@wp.pl (Klub, imię i nazwisko zawodników, telefon kontaktowy)
  • Ostateczny termin zgłoszeń: 04.12.2010 (sobota) do godz. 22:00

LOSOWANIE DRUŻYN – LOSOWANIE GRUP

  • 1. Organizator przyznaje 6 Dzikich Kart, pozostałe 10 drużyn jest losowane spośród przysłanych w terminie zgłoszeń
  • 2. Losowania dokona 3-osobowa Komisja 06.12.2010 (poniedziałek) o godz. 19.00 w hali przy ul. Kłodzkiej (wstęp wolny)
  • 3. Wylosowanych zostanie 10 drużyn oraz 4 drużyny rezerwowe
  • 4. 16 drużyn zostanie rozlosowanych na 4 grupy (A, B, C, D)
  • 5. Wyniki losowania (lista zgłoszonych drużyn, uczestnicy turnieju, rozstawienie grup) zostaną podane do publicznej wiadomości oraz zainteresowanym drużynom.
  • 6. Wylosowane drużyny zostaną poproszone o potwierdzenie przyjazdu do 08.12.2010 (środa). W przypadku rezygnacji którejś z drużyn, zaproszona zostanie kolejna drużyna z listy rezerwowej (w grupie zajmie ona miejsce drużyny, która zrezygnowała)

HARMONOGRAM

Zapisy: 9:00 – 9:45

Początek: 10:00

Planowany koniec: 17:00

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W TURNIEJU!