Data publikacji:
2020-08-26
W środę, 26 sierpnia zmarł nagle, w wieku 58 lat Sławomir Wróbel.
Sławek był jednym z założycieli Polskiej Federacji Petanque oraz KSP Broen-Karo Dzierżoniów, legitymujący się licencją PFP PZS o numerze 32. Był On w pierwszej ekipie reprezentującej Polskę w Mistrzostwach Świata w Petanque w Genewie w 2003 roku.

Sławek pozostanie zawsze w naszej pamięci.
Całej rodzinie oraz koleżankom i kolegom z KSP Broen Karo Dzierżoniów składamy wyrazy współczucia.
Pogrzeb Sławomira Wróbla odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia o godz. 12 na Cmentarzu Komunalnym w Dzierżoniowie.