XI Mistrzostwa Polski Kobiet w Petanque
18-19 sierpnia 2012r, Giby
|

HONOROWY PATRONAT
Minister Sportu i Turystyki
PATRONI MEDIALNI
Gazeta Współczesna
Kurier Poranny
TVP Białystok
Polskie Radio Białystok
Turniej organizowany jest przy wsparciu finansowym udzielonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Starostwo Powiatowe w Sejnach
|
- Organizator: Białostocki Klub Petanque
- Miejsce turnieju: Bulodrom przy Gospodarstwie Agroturystycznym, 16-506 Giby, Giby 15D [www.gibynoclegi.pl]
- System rozgrywek: Mistrzostwa Polski Kobiet rozgrywane są według Regulaminu Rozgrywek PFP oraz regulaminu Zawodów w Strzale Precyzyjnym. Zasady rozegrania MPK uzależnione są od ilości startujących drużyn [lista startujących drużyn zostanie podana do publicznej wiadomości po 09 sierpnia 2012r.]
- Wpisowe: 30 zł za 1 osobę/dziennie. Wpisowe obejmuje: sobota – obiad, niedziela – śniadanie, obiad. Na miejscu przez cały czas trwania turnieju dostępne będą ciepłe i zimne napoje oraz stół ze „swojskim jadłem”. Prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu liczby osób, które zamawiają obiady jarskie oraz o zgłoszenie liczby osób towarzyszących, które zainteresowane będą wyżywieniem [koszt 30zł za osobę/dziennie].
- Przypominamy, że prawo do uczestnictwa w MPK maja wyłącznie osoby posiadające aktualne licencje PFP oraz obywatelstwo polskie. W przypadku zawodniczek niepełnoletnich, opiekun odpowiada za swoich zawodników podczas całego turnieju.
- Nagrody: Puchary i medale za zajęcie miejsc I-III, dyplomy.
- Sędzia główny: Piotr Longosz
- Kierownik zawodów: Jarosław Jabłoński
Jarosław Jabłoński 695 119 726;
Mariusz Klimaszewski 695 119 711
|

Wstępny program zawodów:
18 sierpnia 2012 r. (sobota)
8:00 – 8:30 – Weryfikacja drużyn
8:30 – 8:45 – Losowanie numerów drużyn
9:00 – Uroczyste otwarcie mistrzostw
od 9:15 – Mecze turniejowe
19 sierpnia 2012 r. (niedziela)
7:45 – 8:45 – Śniadanie dla uczestników
8:30 – 8:45 – Weryfikacja drużyn
od 9:00 – Mecze turniejowe
Przewidywane zakończenie ok. godz. 17:00
Program szczegółowy zostanie podany na miejscu.
W piątek, 17 sierpnia 2012r. w godzinach wieczornych
wszystkich gości zapraszamy na imprezę przy ognisku.
Również w piątek, o godzinie 16.00 zapraszamy na rejs statkiem wycieczkowym po jeziorach augustowskich.
Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa przy zgłoszeniu do zawodów [warto!].