Data publikacji:
2018-03-24
Ministerstwo Sportu i Turystyki 21 marca wystartowało już z trzecią edycją programu Klub. Z rządowego programu, który skierowany jest na upowszechnienie sportu dzieci i młodzieży jest do pozyskania 40 milionów złotych.
Także i nasze kluby petanque mogą z niego skorzystać, a pieniądze otrzymane od MSiT będzie można przeznaczyć na wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, a także organizację obozów sportowych i zakup sprzętu sportowego.
Wnioski należy składać do 8 maja 2018. Szczegóły są dostępne na stronie MSiT. W napisaniu oferty pomocą służy także nasza pani prezes Celina Lichnowska.