11 października zapraszamy do udziału w otwartym turnieju petanque drużyn dwuosobowych WYGRAJ BULODROM.
Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na realizację przedsięwzięć na śremskim bulodromie przy ul. Zamenhofa. Zwycięzca turnieju zdobędzie zaszczytny tytuł SPONSORA BULODROMU NR 3 oraz prawo do zaproponowania nazwy, którą bulodrom będzie nosił do przyszłego roku. Dla trzech najlepszych par również medale i dyplomy.
UWAGA! Extra szansa! Wśród wszystkich uczestników turnieju rozlosowane zostanie prawo do zaproponowania nazwy dla placu nr 2. Nazwa również na rok.
Zarząd ŚKP zobowiązuje się do umieszczenia stosownej tablicy obok tegoż bulodromu. Jednocześnie organizatorzy, biorąc pod uwagę radosną twórczość uprawianą ostatnimi czasy przez niektórych graczy, zastrzegają sobie prawo do weryfikacji i odrzucenia przedstawionej propozycji nazwy.
Początek turnieju – godz. 9:00, zgłoszenia do godz. 8:30.
Zasady rozgrywek zostaną ustalone po zamknięciu listy zgłoszeń. Wstępnie informujemy, że eliminacje rozegrane zostaną najprawdopodobniej systemem szwajcarskim z Bucholtzem (planowane 5 rund, 40 minut), a faza finałowa systemem pucharowym – play-off.
Organizatorem turnieju jest Śremski Klub Petanque. Zapewniamy kawę, herbatę, jedzonko i sympatyczną atmosferę sportowej rywalizacji, połączoną z wyśmienitą zabawą w gronie przyjaciół.
Do turnieju można zgłaszać się drogą elektroniczną – dariusz@boule.srem.com.pl
Wpisowe – dla osób zgłoszonych elektronicznie do dnia 7 października, godz. 20:00 – 30zł/osobę. Zgłoszenia późniejsze (również dopiero w dniu turnieju) – 40zł/osobę.
