12 października zapraszamy po raz kolejny do udziału w otwartym Turnieju Petanque Dubletów WYGRAJ BULODROM 2013.
Zwycięzca turnieju zdobędzie prawo do zaproponowania nazwy, którą bulodrom będzie nosił do przyszłego roku. Dla trzech najlepszych par dyplomy.
Zarząd ŚKP zobowiązuje się do umieszczenia stosownej tablicy pośrodku obrzeża centralnego boiska do gry (na wprost bramy wejściowej). Jednocześnie proponujemy – tradycyjne już – wylosowanie prawa do nadania nazwy placu do gry zlokalizowanego na prawo od wejścia.
Początek turnieju – godz. 9:30, zgłoszenia do godz. 9:15.
Zagramy 7 rund systemem szwajcarskim z Bucholtzem (czas – 40 min. na rundę). Dodatkowy rzut koszonem tylko w przypadku remisu.
Organizatorem turnieju jest Śremski Klub Petanque. Zapewniamy kawę, herbatę i jak zwykle sympatyczną atmosferę sportowej rywalizacji.
Do turnieju można zgłaszać się drogą elektroniczną – grzegorz@boule.srem.com.pl lub na naszym forum.
Wpisowe do turnieju wynosi 25 zł od osoby.
Całość wpisowego podzielona zostanie na nagrody dla trzech najlepszych dubletów w następujących proporcjach: 1 miejsce – 50%, 2 miejsce – 30%, 3 miejsce – 20%.
