Data publikacji:
2011-03-24
Organizator:
-
Dębickie Bractwo Kulkowe
Kontakt:
- Piotr Longosz, mail:plongosz@onet.eu, tel. 668 711 577, www.dbk.org.pl
Data:
-
3.04.2011r. godz. 9:00
Miejsce:
- bulodrom Dębickiego Bractwa Kulkowego, 39-200 Dębica, ul. Ratuszowa
Uczestnicy:
- w turnieju mogą brać udział wszyscy chętni.
Wpisowe:
- 6 zł od osoby, członkowie DBK i juniorzy 3 zł
- Turniej przeprowadzony zostanie w dwóch etapach:
- 5 rund eliminacyjnch
- play-off
Czas trwania meczu:
- 40 minut + dodatkowy rzut
- mecze finałowe bez ograniczenia czasu
Harmonogram:
- 8.30 – 8.50 przyjmowanie zgłoszeń
- 9.00 – 9.40 – I runda
- 9.55 – 10.35 – II runda
- 10.50 – 11.30 – III runda
- 11.45 – 12.25 – IV runda
- 12.40 – 13.20 – V runda
- 13.40 – rozpoczęcie I rundy play off
Powyższe godziny proszę traktować orientacyjnie, w przypadku szybszego zakończenia wszystkich meczy danej rundy – rozpoczęcie następnej nastąpi 5 minut po zakończeniu poprzedniej.
Uwaga:
- Na terenie bulodromu obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu i palenia tytoniu.
Nagrody:
- dla każdego zawodnika drużyny zajmującej miejsca 1 – 3, dyplomy oraz statuetki – Kule wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej
Do dyspozycji uczestników kawa, herbata.
Piotr Longosz