Data publikacji:
2010-04-06
Termin i miejsce:
- sobota, 17 kwietnia 2010r. – Turniej Tripletów
- niedziela, 18 kwietnia 2010r. – Turniej Dubletów
- bulodromy przy Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Białymstoku, ul. Promienna 13a
System rozgrywek:
- system szwajcarski (5 rund), faza play-off
- triplety: 55 minut + 1 rzut świnką, dublet: 45 minut + 1 rzut świnką
- organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany liczby rund oraz czasu trwania rundy, przed rozpoczęciem turnieju.
Wpisowe i zgłoszenia:
- wpisowe [płatne przy rejestracji]: seniorzy 20zł, juniorzy 10zł;
- członkowie Białostockiego Klubu Petanque: seniorzy 10zł, juniorzy 5zł.
- zgłoszenia proszę przesyłać elektronicznie na adres: pawelb@huzar-tkd.org
- w treści proszę podać: nazwę zespołu, imiona i nazwiska zawodników, miasto; termin zgłoszeń: 16.04.2010r.
- ze względu na ograniczoną liczbę boisk, w przypadku większej ilości chętnych decyduje kolejność przesłanych zgłoszeń.
- Zgłoszenia przed turniejem przyjmowane są w miarę wolnych miejsc.
Nagrody:
- za miejsca I- III – dyplomy, medale
Program:
- godz. 9.00 – 9.30 – rejestracja i zapisy do turnieju
- godz. 9.45 – rozpoczęcie I rundy
Organizatorzy:
- Białostocki Klubu Petanque
- Zespół Szkół Sportowych Nr 1 w Białymstoku
