Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

Komunikat organizacyjny.

MYŚLENICKI KLUB PÉTANQUE
ZAPRASZA NA
VII OTWARTY TURNIEJ PÉTANQUE
O PUCHAR BURMISTRZA MYŚLENIC
w dniach 28.06 – 29.06.2008

(TURNIEJ ODBYWA SIĘ W RAMACH X GRAND PRIX PÉTANQUE MYŚLENICE 2008 i DNI MYŚLENIC)

Program:

28.06.2008 r. (sobota) – turniej dubletów (drużyny dwuosobowe)
godz. od 8:30 – zapisy
godz. 9:45 – losowanie
godz. 10:00 – rozpoczęcie turnieju – eliminacje
godz. 14:30 – przerwa obiadowa
godz. 15:30 – runda pucharowa – play off
godz. 20:00 – wręczenie nagród

29.06.2008 r. (niedziela) – turniej tripletów (drużyny trzyosobowe)
godz. od 8:30 – zapisy
godz. 9:45 – losowanie
godz. 10:00 – rozpoczęcie turnieju – eliminacje
godz. 14:30 – przerwa obiadowa
godz. 15:30 – runda pucharowa – play off
godz. 20:00 – wręczenie nagród

Miejsce turnieju:
Kulodromy TMP w Myślenicach na Zarabiu, przy ul. Parkowej, koło lokalu Black & White (dawniej Hotel AMBASADOR).

Informacje organizacyjne:
Wpisowe do turniejów 5,00 zł od osoby bez wyżywienia. Przyjmujemy także zapisy e-mail. petanque@myslenice.pl
W turniejach gier podwójnych i potrójnych, w części eliminacyjnej, 5 rund systemem szwajcarskim (40 min. + 1 rzut prosiaczkiem), ilość drużyn kwalifikująca się do rundy pucharowej podana zostanie w dniu zawodów, po zamknięciu listy startowej.

Atrakcyjne nagrody:
Dla zwycięzców i finalistów turnieju organizator przewiduje atrakcyjne narody.
Ponadto każdy z uczestników otrzyma drobny upominek.

Więcej informacji na stronie: www.petanque.myslenice.pl e-mail: petanque@myslenice.pl