REGULAMIN OTWARTYCH VII MISTRZOSTW KWIDZYNA DUBLETÓW W BOULE
(DRUŻYN 2-OSOBOWYCH) Z OKAZJI OBCHODÓW „DNI KWIDZYNA” 2009
1. ORGANIZATOR:
Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji
2. CEL:
– popularyzacja gry w boule (petanque),
– popularyzacja różnych form rekreacji,
– uczczenie obchodów „DNI KWIDZYNA” 2009
3. TERMIN I MIEJSCE:
21 czerwca 2009 (niedziela) godz. 10:00 – Stadion KCSiR w Kwidzynie przy ul. Sportowej 6 – bieżnia
4. UCZESTNICTWO:
W turnieju mogą uczestniczyć drużyny w składach 2-osobowych, które zgłoszą swój udział w turnieju w dniu zawodów w godz. 9:30 – 9:50.
Zgłoszenia proszę również wysyłać na adres e-mail: marekkcsir@wp.pl
5. SYSTEM ROZGRYWEK:
System rozgrywek zostanie ustalony na miejscu, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn, ale przewiduje się:
SYSTEM SZWAJCARSKI (Buholtz)
– 5 rund eliminacyjnych (po 45 minut z możliwością dokończenia danej kolejki rzutów) oraz play-off (ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce i mecz finałowy turnieju)
6. SPRAWY FINANSOWE:
Koszty organizacyjne oraz zakupu nagród pokrywa organizator.
Koszty przyjazdu i uczestnictwa w turnieju pokrywają drużyny we własnym zakresie.
7. NAGRODY:
Za zajęcie I-IV miejsca w turnieju drużyny otrzymają puchary i dyplomy.
8. SPRAWY KOŃCOWE:
– zawody prowadzi sędzia wyznaczony przez organizatora,
– wszystkie mecze sędziują sobie sami zawodnicy,
– organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu,
– interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOBREJ ZABAWY I SAMYCH SUKCESÓW