Śremski Klub Petanque, Burmistrz Śremu – Adam Lewandowski i Spółka Śremski Sport
zapraszają do udziału w
VII Indywidualnych Mistrzostwach Śremu
w Petanque 2013 – OPEN

Zawody odbędą się pod patronatem Polskiej Federacji Petanque – udział w nich jest zaliczany do klasyfikacji indywidualnej.
Obowiązuje „Oficjalny regulamin gry w petanque” Polskiej Federacji Petanque.
Turniej zostanie rozegrany w Śremie – 9 czerwca 2013r. – na Bulodromach ŚKP przy ul. Zamenhofa; początek rozgrywek o godz. 9:30, potwierdzenie udziału i wpłata wpisowego – do godz. 9:00.
Szczegółowe zasady i system rozgrywek podamy po zamknięciu listy zgłoszeń. Najprawdopodobniej będzie to: 5 rund eliminacyjnych systemem szwajcarskim (czas na rundę 35 min. + dodatkowy rzut koszonem); play-off w systemie pucharowym (mecz finałowy i o trzecie miejsce – bez ograniczenia czasowego).
Najlepsi gracze zostaną wyróżnieni dyplomami, pucharami i nagrodami rzeczowymi.
Udział w turnieju można zgłaszać drogą elektroniczną do dnia 6 czerwca, godz. 22:00 na adres: skp@boule.srem.com.pl – pobierz kartę zgłoszenia, lub za pośrednictwem strony turnieje-rejestracja.
Wpisowe do turnieju:
rejestracja elektroniczna:
- wpisowe – 10 pln
- wpisowe + obiad – 25 zł (seniorzy) i 15 zł (juniorzy)
rejestracja na miejscu lub po wymienionym powyżej terminie:
- wpisowe + obiad – 30 zł (seniorzy) i 20 zł (juniorzy).
Wszystkim uczestnikom turnieju zapewniamy „śremski poczęstunek”.
- w ramach opłaconego „wpisowego”: śremski chleb ze smalcem i ogórkami, drożdżówka (lub słodka bułka), kawa i herbata do woli.
- w ramach „wpisowe + obiad”: śremski chleb ze smalcem i ogórkami, drożdżówka (lub słodka bułka), kawa i herbata do woli, butelka wody (1,5 l), obiad.
Kontakt z organizatorami: prezes ŚKP – Grzegorz Pawlak – tel. 602 551 779, e-mail: grzegorz@boule.srem.com.pl.