Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

- 2014_3maja_info.jpg

 

Śremski Klub Petanque zaprasza na V Turniej TRZECIOMAJOWE SINGLE.

Zapraszamy oczywiście 3 maja, początek o godz. 10:00.
W Turnieju może wziąć udział każdy: bez względu na wiek, płeć, doświadczenie i umiejętności, czyli zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować zabawy z kulami. Wszystkim chętnym nieodpłatnie udostępniamy amatorskie kule do gry!

System rozgrywek: system szwajcarski z Bucholzem – czyt. komputer decyduje z kim zagrasz;) – 7 rund z limitem czasowym 30 min. 
Wpisowe: 10 zł seniorzy (członkowie ŚKP – 5 zł), juniorzy – 0 zł.

Pierwsza ósemka zawodników zostanie wyróżniona dyplomami i medalami, zaś najlepszy singlista otrzyma puchar.  Ekstra  „wyróżnienie”;) planujemy również dla tego zawodnika, który zajmie ostatnie miejsce:).

Kawa, herbata – do woli, grill z kiełbaskami  – jak najbardziej możliwy; mile widziany – jak zwykle tradycyjny – udział uczestników Turnieju w przygotowaniu „słodkiego poczęstunku”:).

Turniej – w formule i organizacji dość swobodny – jest przede wszystkim propozycją miłego spędzenia czasu w ten majowy, świąteczny dzień. Mamy nadzieję, że rywalizacja sportowa nie zdominuje do końca pozytywnych wibracji, jakie niesie w sobie „zabawa z kulami”.

Zapisy do Turnieju przyjmuje Grzegorz Pawlak (tel. 602 551 779, e-mail: skp@boule.srem.com.pl), można również zgłosić się za pośrednictwem naszego forum.

Zapraszamy serdecznie!