Data publikacji:
2014-09-10
Starostwo Powiatowe w Lesznie oraz Klub Petanque Leszczynko zaprasza do wzięcia udziału w V Turnieju petanque o puchar Starosty Leszczyńskiego – dublety.
Turniej odbędzie się w dniu 21. 09. 2014 r. w Lesznie ul. Holenderska – bulodrom,,Linum”.Początek zawodów godz. 10:00;
UWAGA:
Turniej open, dla wszystkich miłośników gry w petanque.
System rozgrywek:
Turniej dubletów. Gramy systemem szwajcarskim – 7 rund po 45 minut. W przypadku remisu dodatkowy rzut „świnką”.Nagrody:
Puchary i medale dla zawodników za zajęcie I, II i III miejsca w turnieju, statuetki dla zawodników za zajęcie IV, V i VI miejsca oraz dyplomy dla 6 najlepszych drużyn.Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymują pamiątkowe butony.Opłaty:
Wpisowe do turnieju:
25 zł od zawodnika biorącego udział w zawodach, dla młodzieży do 18 roku życia opłata wynosi 20 złotych od zawodnika.
Konsumpcja – obiad, ciasto, ogórki, papryka, smalec, kawa i herbata bez ograniczeń.Na miejscu darmowy parking oraz toalety.Zapisy drogą e-mailową na adres: romuald.ratajczak@op.pl do dnia 20.09.2014 włącznie wraz z podaniem nazwy i składu drużyny. Zgłoszenie udziału można podać także na tel. 605140647.Program Turnieju:
godz. 9:00 – 9:45 – zapisy;
godz. 9:50 – oficjalne otwarcie turnieju i losowanie I rundy eliminacji;
godz. 10:00 – 14:30 – rozegranie 5 rund systemem szwajcarskim;
godz. 14:30 – 15:00 – przerwa obiadowa;
godz. 15.00 – 16:30 rozegranie dalszych II rund.
Około godz. 17:00 uroczyste zakończenie turnieju.Organizator:
Starostwo Powiatowe w Lesznie, Klub Petanque Leszczynko.
Kierownik zawodów: Romuald Ratajczak.Sędzia główny zawodów: Maciej Kuchel
