Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

 

Klub Petanque Leszczynko zaprasza do wzięcia udziału
w V Mistrzostwach Wielkopolski w petanque – dublety  pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna.
Zawody odbęda się w Lesznie w dniu 25.05.2014r (niedziela) o godz. 10:00 na bulodromie Linum przy ul. Holenderskiej.
Uwaga: Turniej jest rankingowy, jego wyniki zaliczane będą do klasyfikacji Polskiej Federacji Petanque.
System rozgrywek: turniej otwarty, zawody w kategorii dubletów.
Gramy systemem szwajcarskim – 7 rund po 45 minut. W przypadku remisu obowiązuje dodatkowy rzut,,świnką”
Nagrody: puchary i medale dla zawodników stojących na podium, za 4,5,6 miejsca zawodnicy otrzymują okolicznościowe statuetki, 6 najlepszych drużyn w turnieju otrzymuje także dyplomy. Wszyscy uczestnicy zawodów dostają okolicznościowe butony.
Konsumpcja: obiad, ciasto, kawa, herbata, smalec, papryka, ogórki.
Zapisy: drogą e-mailową na adres romuald.ratajczak@op.pl do dnia 23.05.2014r włącznie z podaniem nazwy i składu dryżyny. Zgłoszenia można także podawać telefonicznie na numer 605140647
Koszty uczestnictwa: 30 zł od zawodnika startującego w turnieju. Na miejscu toalety, parking.
Program V Mistrzostw Wielkopolski w petanque:
 godz. 9:00 – 9:45 zapisy, weryfikacja zgłoszeń
 godz. 9:50 – oficjalne otwarcie turnieju i losowanie I rundy eliminacji,
 godz. 10:00 – 14:30 rozegranie 5 rund systemem szwajcarskim,
 godz. 14:30 – 15:00 przerwa obiadowa
 godz. 15:00 – rozegranie dalszych 2 rund
 godz. 17:00 uroczyste zakończenie turnieju.
                                                                                             Romuald Ratajczak

- petanque_plakat_prezydenta.jpg