Śremski Klub Petanque, Burmistrz Śremu – Adam Lewandowski i Spółka Śremski Sport
zapraszają do udziału w V Indywidualnych Mistrzostwach Śremu w Petanque 2011 – OPEN.
Zawody odbędą się pod patronatem Polskiej Federacji Petanque – udział w nich jest zaliczany do klasyfikacji indywidualnej. Obowiązuje „Oficjalny regulamin gry w petanque” Polskiej Federacji Petanque.
Turniej zostanie rozegrany w Śremie – 5 czerwca 2011r. – na Bulodromach przy ul. Zamenhofa; początek rozgrywek o godz. 9:30, potwierdzenie udziału i wpłata wpisowego – do godz. 9:00.
Udział w turnieju można zgłaszać drogą elektroniczną do dnia 1 czerwca na adres: skp@boule.srem.com.pl – pobierz kartę zgłoszenia, lub za pośrednictwem strony turnieje-rejestracja – do dnia 1. 06. 2011r.
Szczegółowe zasady i system rozgrywek podamy po zamknięciu listy zgłoszeń. Najprawdopodobniej będzie to: 5 rund eliminacyjnych systemem szwajcarskim (czas na rundę 35 min. + dodatkowy rzut koszonem); play-off w systemie pucharowym (mecz finałowy i o trzecie miejsce – bez ograniczenia czasowego).
Najlepsi gracze zostaną wyróżnieni dyplomami, pucharami i nagrodami rzeczowymi.
Wpisowe do turnieju – rejestracja elektroniczna – wynosi 25 zł (seniorzy) i 15 zł (juniorzy). Przy rejestracji na miejscu wpisowe wynosi – 30 zł dla seniora i 20 zł dla juniora.
Wszystkim uczestnikom turnieju zapewniamy tradycyjnie smaczny obiad i poczęstunek – „śremski stół”:) – przez cały czas trwania zawodów. Catrering zapewnia Firma Piotra Królaka.
Kontakt: Grzegorz Pawlak – tel. 602 551 779
