Informujemy, że na pierwszym w nowej kadencji posiedzeniu Zarządu P.F.P. w dn. 20.03.2012r. nastąpiło jego ukonstytuowanie (Uchwała nr 07/2012):
Wioletta Śliż – Prezes (marketing, kontakty z zagranicą)
oraz
Piotr Matczuk – Vice Prezes (klasyfikacje, licencje, sprawy regulaminowe)
Ilona Pawlak – Sekretarz (sprawy bieżące, korespondencja, marketing)
Arleta Neumann – Skarbnik (sprawy finansowe)
Celina Lichnowska – Członek (koordynator ds. juniorów)
Robert Nazarko – Członek (koordynator ds. turniejów, sprawy regulaminowe)
Tomasz Skrzyniecki – Członek (marketing, kontakty z mediami, sprawy regulaminowe)
Zdajemy sobie sprawę z ogromnych wyzwań jakie stoją przed nami. Wiedząc, że wszystkim członkom P.F.P. zależy na rozwoju polskiej petanque, liczymy na Państwa zaangażowanie i wsparcie naszych działań. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i konstruktywną krytykę.
W celu usprawnienia pracy Zarządu poszczególnym jego członkom zostały przydzielone określone obszary działań, które w przyszłości mogą ewoluować w zależności od pojawiających się potrzeb.
Na posiedzeniu w dn. 20.03.2012r. Zarząd omówił również m.in. sprawę udziału Polski w rozgrywkach EuroCup 2012 (wolę uczestnictwa wyraził K.S.P. „Broen-Karo” Dzierżoniów) oraz projekt zunifikowania przepisów dot. turniejów z cyklu CC w poszczególnych krajach (m.in. jednolite oprogramowanie, wspólna strona internetowa prowadzona dla całego cyklu, rotacja terminów turniejów, sprecyzowanie możliwości wystąpienia gracza rezerwowego).