15 października zapraszamy do udziału w otwartym Turnieju Petanque Dubletów WYGRAJ BULODROM 2011.
Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na realizację przedsięwzięć na śremskim bulodromie przy ul. Zamenhofa. Zwycięzca turnieju zdobędzie zaszczytny tytuł SPONSORA BULODROMU oraz prawo do zaproponowania nazwy, którą bulodrom będzie nosił do przyszłego roku. Dla trzech najlepszych par również medale i dyplomy.
Zarząd ŚKP zobowiązuje się do umieszczenia stosownej tablicy pośrodku obrzeża centralnego boiska do gry (na wprost bramy wejściowej). Jednocześnie proponujemy wylosowanie prawa do nadania nazwy placu do gry zlokalizowanego na prawo od wejścia (dawny bulodrom nr 3).
Początek turnieju – godz. 9:30, zgłoszenia do godz. 9:15.
Zagramy 7 rund systemem szwajcarskim z Bucholtzem (czas – 40 min. na rundę). Dodatkowy rzut koszonem tylko w przypadku remisu.
Organizatorem turnieju jest Śremski Klub Petanque. Zapewniamy kawę, herbatę, jedzonko i sympatyczną atmosferę sportowej rywalizacji.
Do turnieju można zgłaszać się drogą elektroniczną – grzegorz@boule.srem.com.pl lub na naszym forum.
Wpisowe – dla osób zgłoszonych elektronicznie do dnia 13 października, godz. 20:00 – 30zł/osobę. Zgłoszenia późniejsze (również w dniu turnieju) – 40zł/osobę.
