Data publikacji:
2008-09-02
Komunikat organizacyjny.
Turniej o Puchar Prezydenta Wałbrzycha
oraz
I Memoriał im. Ryszarda Fijołka
w dubletach.
Uprzejmie zapraszamy wszystkich graczy i miłośników petanque w Polsce i nie tylko na Turniej o Puchar Prezydenta Wałbrzycha oraz I Memoriał im. Ryszarda Fijołka.
Termin:
06.09.2008
Miejsce:
Obiekt sportowo – rekreacyjny OSIR w Wałbrzychu przy ul. Kusocińskiego w Wałbrzychu (naprzeciwko supermarketu „Real”)
Wpisowe:
start bezpłatny (organizator nie zapewnia wyżywienia)
Zapisy:
przed rozpoczęciem zawodów w godz. 8:30 – 9:30
Start:
Początek rozgrywek o godz.10.00
System rozgrywek:
system szwajcarski i play off
Nagrody:
Puchary oraz nagrody rzeczowe za pierwsze trzy miejsca na podium.
Kontakt:
marcin-wachala@wp.pl
Zapraszamy!