Turniej o Puchar Marszałka Dolnośląskiego (open)
Jedlina-Zdrój, 24 maja 2009 r.
Zaproszenie

Data: 24 maja 2009 r. (niedziela)
Miejsce: Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Kłodzkiej
Formuła: dublety (open),
System: szwajcarski (Buholtz) – 5 rund eliminacyjnych + play-off
Czas rozgrywki: 45 min (bez dodatkowego rzutu)
Rejestracja: elektronicznie na stronie PFP – formularz zgłoszeń, lub na e-mail: ksp.jedlina@wp.pl
Termin rejestracji: 22 maja 2009 r. (piątek)
Wpisowe: rejestracja elektroniczna: 25 zł/os. (senior) lub 20 zł/os. (junior), rejestracja na miejscu: 30 zł/os. (senior) lub 25 zł/os. (junior), opłata za wpisowe zawiera wyżywienie.
Nagrody: puchary (miejsca 1-4), nagrody rzeczowe – sprzęt elektroniczny (miejsca 1-4)
Kontakt: Kamil Orpel – ksp.jedlina@wp.pl, kom. 601614647
Program:
|
8:00 – 9:00 |
PRZYGOTOWANIE DO TURNIEJU |
|
8:00 – 8:50 |
przyjmowanie zapisów do turnieju |
|
8:50 – 9:00 |
otwarcie turnieju i odprawa techniczna |
|
9:00 – 13:30 |
ELIMINACJE |
|
9:00 – 9:45 |
I runda |
|
9:55 – 10:40 |
II runda |
|
10:50 – 11:35 |
III runda |
|
11:45 – 12:30 |
IV runda |
|
12:40 – 13:25 |
V runda |
|
13:00 – 14:00 |
LUNCH |
|
14:00 – 18:45 |
PLAY-OFF |
|
14:00 – 14:50 |
1/8 finałów |
|
15:00 – 15:50 |
ćwierćfinały |
|
16:00 – 17:00 |
półfinały |
|
17:15 – 18:45 |
FINAŁ i mecz o 3 miejsce |
|
18:45 – 19:00 |
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU i wręczenie nagród |