Data publikacji:
2026-05-25
23.05.2026 we Dzierżoniowie rozegrano Turniej o Puchar Burmistrza
Na podium stanęli:
1 miejsce
Sebastian Banaszek – Klub Sportowy Petanque Oława
Georges Burtin – Klub Sportowy Petanque Oława
2 miejsce
Dawid Fabisiak – Klub Sportowy Pétanque „Broen-Karo” Dzierżoniów
Maciej Kiepsch – Myślenicki Klub Pétanque
3 miejsce
Adriana Ostrowska – Klub Sportowy Petanque Szczecin
Mariusz Ciesielski – Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Sudety Pétanque Boguszów-Gorce”
