Data publikacji:
2016-07-08
Klub OKS Sokół Wrocław zaprasza do udziału w Klubowych Mistrzostwach Polski w petanque I i II ligi. Zawody zostaną rozegrane w dniach 16 – 17.07. 2016 r. na bulodromie przy ulicy Modrej we Wrocławiu.
Biuro mistrzostw czynne będzie w dniu 16.07.2016 od godziny 9:00.
Start godz. 10:00.
Mistrzostwa będą przeprowadzone zgodnie z regulaminem PFP.
Nagrody: Puchary i medale.
Koszty uczestnictwa: 35 zł od zawodnika za jeden dzień zawodów płatne w dniu mistrzostw w biurze zawodów.
Wyżywienie: Przekąski, kawa, herbata, woda, obiady w sobotę i niedzielę.
Dla chętnych przewidziano w sobotę wieczorem zajęcia integracyjne.
Prosimy o wysłanie składów osobowych drużyn do dnia 15.07.2016 r. na adres: oks.sokol@gmail.com
Przemysław Charusta
Marek Cieśla