Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

Klub OKS Sokół Wrocław zaprasza do udziału w  Klubowych Mistrzostwach Polski w petanque I i II ligi. Zawody zostaną rozegrane   w dniach 16 – 17.07. 2016 r. na bulodromie przy ulicy Modrej we Wrocławiu. 

Biuro mistrzostw czynne będzie w dniu 16.07.2016 od godziny 9:00. 

Start godz. 10:00.

Mistrzostwa będą przeprowadzone zgodnie z  regulaminem PFP.

 Nagrody: Puchary i medale. 

Koszty uczestnictwa: 35 zł od zawodnika za jeden dzień zawodów płatne w dniu mistrzostw w biurze zawodów.

 Wyżywienie: Przekąski, kawa, herbata, woda, obiady w sobotę i niedzielę.

Dla chętnych przewidziano w sobotę wieczorem zajęcia integracyjne.

 

Prosimy o wysłanie składów osobowych drużyn do dnia 15.07.2016 r. na adres: oks.sokol@gmail.com

 

Przemysław Charusta

Marek Cieśla