Data publikacji:
2010-10-06
THE END II
ostatni, plenerowy turniej w Petanque – single
10 października 2010 r.
Dębica bulodrom ul. Ratuszowa
- 8.30 – 8.45 przyjmowanie zgłoszeń do turnieju
- wpisowe 6 zł od zawodnika
- 3 zł od członka Bractwa
- czas gry 30 minut + dodatkowy rzut świnką
- single
- harmonogram:
- 9.00 – 9.30 – I runda
- 9.40 – 10.20 – II runda
- 10.30 – 11.00 – III runda
- 11.10 – 11.40 – IV runda
- 11.40 – 12.10 – V runda
- 12.30 – rozpoczęcie play off w zależności od ilości zgłoszonych zawodników zgodnie z regulaminem Dębickiego Bractwa Kulkowego
- nagrody:
- za pierwsze 3 miejsca statuetki
- po zakończeniu turnieju:
- grill dla wszystkich uczestników
- do dyspozycji uczestników, kawa, herbata.
Zapraszamy
Piotr Longosz
