Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

 - 20110323_slp_reklama.jpgWkrótce w Śremie rozpocznie się już piąty sezon Śremskiej Ligi Petanque  –  dodajmy, że jest to pierwsza taka liga, która powstała w Polsce. 

Zarząd Śremskiego Klubu Petanque ma przyjemność zaprosić do udziału w Lidze wszystkich,  którzy już mają za sobą pierwsze kroki, jak i tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w   grze w kule. Dla początkujących nieodpłatnie udostępnimy kule amatorskie!

W ubiegłym roku w rozgrywkach brały udział 24  drużyny  –  ponad 100 osób  – podzielone   na dwie ligi.  Grano systemem każdy z każdym,  mecze rozgrywano raz w tygodniu, z  przerwą wakacyjną.  Na mecz składało się 5 pojedynków: triplety, dublety i trzy mecze singlistów. 

Drużyny (od 3 do 5 osób) mogą reprezentować instytucje, firmy, organizacje lub też po prostu składać się z przyjaciół. Na zakończenie sezonu zawodnicy trzech najlepszych drużyn z  każdej  ligi otrzymują puchary, za czwarte miejsce medale, zaś wszyscy uczestnicy rozgrywek specjalnie przygotowane dyplomy.

 - 20110323_logo_skp_pion.jpg

 

Dodatkowych informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje do 3 kwietnia 2011r. prezes Śremskiego Klubu Petanque Grzegorz Pawlak tel. 602 551 779, e-mail: skp@boule.srem.com.pl

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w rozgrywkach!

Zarząd ŚKP

www.boule.srem.com.pl