13.08.2010r. – OTWARTE MISTRZOSTWA ŚREMU W PETANQUE – TRIPLETY – V TURNIEJ ŚWIAT JASIA-BEJOT
Organizatorzy: Śremski Klub Petanque, Burmistrz Śremu – Adam Lewandowski, Świat Jasia, Bejot i Spółka Śremski Sport.
14.08.2010r. – OTWARTE MISTRZOSTWA ŚREMU W PETANQUE – DUBLETY
Organizatorzy: Śremski Klub Petanque, Burmistrz Śremu – Adam Lewandowski i Spółka Śremski Sport.

Oba turnieje odbędą się pod patronatem Polskiej Federacji Petanque – udział w nich jest zaliczany do klasyfikacji indywidualnej. Obowiązuje regulamin gry w kule Polskiej Federacji Petanque.
Zawody zostaną oczywiście rozegrane w Śremie – na Bulodromach przy ul. Zamenhofa; początek rozgrywek każdego dnia o godz. 9:30, potwierdzenie udziału i wpłata wpisowego – do godz. 9:00. Biuro zawodów czynne od godz. 8:30.
Udział w turniejach można zgłaszać do dnia 10 sierpnia drogą elektroniczną na adres: skp@boule.srem.com.pl lub za pomocą formularza zgłoszeniowego na www.buttony.pl.
Szczegółowe zasady i system rozgrywek podamy po zamknięciu listy zgłoszeń.
Najlepsi gracze zostaną wyróżnieni dyplomami, pucharami i nagrodami – więcej szczegółów podamy wkrótce.
Wpisowe do każdego z turniejów – rejestracja elektroniczna – wynosi 25 zł (seniorzy) i 20 zł (juniorzy). Przy rejestracji na miejscu wpisowe wynosi – 30 zł dla seniora i 25 zł dla juniora. Zapewniamy wyżywienie (poczęstunek, obiad, kolacja i śniadanie) – jak zawsze w Śremie – z gwarancją – nikt głodny nie wyjedzie!
Baza noclegowa w Śremie: http://srem.pl/Turystyka/Baza-noclegowa.aspx
Zapewniamy również możliwość nieodpłatnego noclegu na polu namiotowym zlokalizowanym obok bulodromów (dostęp do obiektu socjalnego z toaletami i natryskami).
Telefon kontaktowy: Grzegorz Pawlak – tel. 602 551 779