Data publikacji:
2012-05-29
Udział w tegorocznych rozgrywkach ligowych zgłosiła rekordowa liczba 27 klubów.
- I Liga:
- K.S.P. „BROEN-KARO” Dzierżoniów
- KS Petanque „Słowianka” Gorzów Wlkp.
- Sekcja Pétanque przy Stowarzyszeniu Dom Miasta Saint-Etienne w Katowicach
- TS „Liskowiak” Lisków
- UPKS „Bula” Kalonka Łódź
- Śremski Klub Petanque
- Śremski Klub Przyjaciół Petanque „Buler”
- Żywiecki Klub Boules
- II Liga:
- SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce
- L’Equipe Petanque Club B.O. Bytom Odrzański
- Klub Petanki Ciechan
- Dębickie Bractwo Kulkowe
- KS Petanque Jedlina-Zdrój
- Myślenicki Klub Petanque
- KS „Petanka” Wrocław
- OKS „Sokół” Wrocław
- III Liga:
- Białostocki Klub Petanque
- Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie
- KS „Gdańskie Boule” w Gdańsku
- Jeleniogórski Klub Petanque
- OS „Leszczynko” TKKF Leszno
- Łódzkie Stowarzyszenie Sportowe Petanque „Synergy”
- Nyski Klub Petanque
- Wiejski Klub Sportowy „Sprint” w Owidzu
- Śląski Klub Petanque CARBON
- UKS „TROIS BOULES” Warszawa Targówek
- Warszawski Klub Gry W Petanque „ULE-BOULES”
Do rozgrywek nie zgłosił się klub EKS Kolektyw Radwanice (prawo do gry w III lidze).
Przypominamy, iż rozgrywki ligowe zostaną rozegrane w dniach 23-24 czerwca br. w Śremie (organizator: Śremski Klub Petanque).
Losowanie rozstawienia zgłoszonych reprezentacji klubowych zostanie przeprowadzone w najbliższą sobotę (02.06.2012r.), podczas II Eliminacji MPS w Śremie. Losowania dokona wyznaczona przez Zarząd P.F.P. 3-osobowa komisja.