Data publikacji:
2026-03-21
21 marca 2026 na oławskim bulodromie do walki o zwycięstwo stawiło się 54 dublety.
Po rozegraniu 7 rund systemem szwajcarskim bezapelacyjnie najlepsi, z kompletem zwycięstw, okazali się:
Andrzej Zielonka reprezentujący miejscowy klub KS Petanque Oława
Kazimierz Urbaniak reprezentujący KS Pétanque „Jedlina”
Na drugim miejscu zawody ukończyli:
Dawid Matuszewski i Wojciech Klimek – reprezentujący Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Sudety Pétanque Boguszów-Gorce”
Na trzecim miejscu zameldowali się:
Sebastian Domanus i Franciszek Giżycki – zawodnicy Myślenickiego Klub Pétanque

