W niedzielę 10.04.2011 r. w Radwanicach po długiej (zbyt długiej:-) przerwie odbył się Turniej Dubletów o Puchar Starosty.
W turnieju wzięło udział 25 drużyn głównie z Dolnego Śląska, ale na uwagę zasługuje fakt, że gospodarzy zaszczycili obecnością również bularze z Myślenic, Katowic i Żywca.
Rozgrywki prowadzone były przy słonecznej pogodzie, jednakże dużą niedogodnością i mamy nadzieję, że jedyną był wiatr, który chłodził gorącą atmosferę rozgrywek.
Po pięciu rundach systemu szwajcarskiego do fazy play-off zakwalifikowało się 16 drużyn.
Z rozmów z zawodnikami wynikało, że największą radość i zarazem trudność wywoływała gra na wymagającym technicznie terenie. W całym turnieju czuło się powiew świeżości nie tylko ze względu na silny wiatr, ale przede wszystkim z uwagi na postawę drużyn juniorskich (Złota Kula, Armada – w składzie Artur Kałużny Dawid Matuszewski, Juniorów Dwóch).
Po zaciętych bojach wyłoniona została pierwsza czwórka turnieju, która prezentowała się bardzo ciekawie, zarówno ze względów personalnych jak i geograficznych, a stanowiły ją drużyny JUNIORÓW DWÓCH (Sergiusz Gadek, Patryk Witkowski) z Jedliny Zdrój, SEXPLOZJA (Tomasz Lipczyński, Arkadiusz Sosiński) z Radwanic, ZŁOTA KULA (Patryk, Dawid) z Dzierżoniowa, LEVEL-UP (Alicja Świech, Marcin Kutyka) Myślenice/Katowice.
W półfinale na przeciw siebie stanęły drużyny SEXPOLZJI i ZŁOTEJ KULI (13:04). Podkreślenia wymaga fakt, że chłopcy z Dzierżoniowa grali bez respektu i zaprezentowali w tym meczu kilka zagrań świadczących o ich umiejętnościach. Drugi półfinał przysporzył większe emocje: Ala z Myślenic drużyny Level-Up robiła co mogła, ale „siła złego na jednego” i młodzież jedlińska zwyciężyła (13:09).
W meczu o trzecie miejsce po raz kolejny młodzież dzierżoniowska zwyciężyła (13:08) i odniosła duży sukces. W finale Juniorów Dwóch prowadziło 8 do 0 jednakże spokojną grą i chyba jednak większym doświadczeniem, Sexplozja zdołała ostatecznie wygrać 13:10.
P.S.. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za przybycie i jako, że klub dysponuje nowym zapleczem socjalnym jak i sztucznym oświetleniem obiecujemy, że postaramy się zorganizować w przyszłym roku turniej pod patronatem PFP, a w tym roku jeszcze jeden turniej towarzyski.