Data publikacji:
2022-09-08
Z udziałem 42 zespołów 27 sierpnia na bulodromach Campingu Dębina w Żywcu odbył się Puchar Polski Tripletów.
Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Robert Szczepański (Gdańskie Boule), Przemysław Broniek (UPKS Bula Kalonka), Rafał Grzelczak (Sokół Wrocław), która pokonała w finale 13:5 młody zespół z klubu Myślenicki KP Maksymilian Piętka, Franciszek Giżycki, Kacper Teufel. Trzecie miejsce zajęła drużyna: Konrad Broniecki (TS Liskowiak Lisków), Wojciech Grzybowski (Żywiecki Klub Boules), Dawid Balinka (Myślenicki KP).

[KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU]