K. S. P. BROEN-KARO Dzierżoniów zaprasza do udziału w zawodach w o Puchar Polski Dubletów w Petanque (Mistrzostwa Polski Dubletów) edycja 2009, które zostaną rozegrane w dniu 19 września 2009 r. w Dzierżoniowie.

|
Miejsce zawodów: |
|
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie ul. Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów |
|
Zapisy: |
|
Elektronicznie do dnia 17 września 2009 r. lub w dniu zawodów od 8:15 do 8:45 |
|
Odprawa techniczna |
|
8:45 do 8:55 |
|
Początek zawodów: |
|
9:00 |
|
Regulamin: |
|
Regulamin rozgrywek P.F.P. |
|
Systemem rozgrywek: |
|
Szwajcar z Bucholtz’m |
|
Formuła zawodów |
|
Open |
|
Czas rozgrywki: |
|
40 minut + 1 rzut „świnką” |
|
Wpisowe: |
|
25 zł przy zgłoszeniu do dnia 17-09-2009 r. |
|
Poczęstunek: |
|
obfity |
|
Kierownik zawodów: |
|
Ryszard Kowalski |
|
Kontakt: |
|
tel. +48 663 879 477 |
|
Zgłoszenia e-mail: |
|
„
O Puchar Burmistrza m. Dzierżoniów
W niedzielę 20 września r. na stadionie OSiR’U w Dzierżoniowie odbędą się zawody petanque tripletów
w formule open. Turniej rozgrywany będzie wg Regulaminu P.F.P.:
- Faza I eliminacyjna – rozgrywana systemem szwajcarskim „z Bucholtz’em”
- Faza II finałowa – rozgrywana systemem play-off.
Awans do fazy play-off – w zależności od ilości drużyn zgłoszonych do turnieju,:
Zapisy w dniu zawodów: godz. 800 do 830
Początek zawodów: godz. 900
Czas rundy: 45 minut + 1 rzut „świnką”
Wpisowe: 25 zł senior, 20 zł junior