Data publikacji:
2024-10-29
Zarząd Polskiej Federacji Petanque – Polskiego Związku Sportowego informuje o powołaniu na wniosek selekcjonera kadry mężczyzn Andrzeja Śliża reprezentacji Polski mężczyzn na Mistrzostwa Świata, ktore odbędą się w terminie 5-8 grudnia 2024 r. w Dijon (Francja), w składzie:
- Rafał Grzelczak (OKS Sokół Wrocław)
- Tomasz Lipczyński (OKS Sokół Wrocław)
- Jędrzej Śliż (Żywiecki Klub Boules)
- Krystian Tyrlik (Żywiecki Klub Boules)
Gratulujemy!