Data publikacji:
2022-03-12
Zarząd Polskiej Federacji Petanque Polski Związek Sportowy informuje, że na wnioski pełniącego obowiązki selekcjonera-trenera Ryszarda Kowalskiego oraz selekcjonera trenera Andrzeja Śliża powołana została reprezentacja Polski na IV Mistrzostwa Świata Singli, Dubletów, Mikstów w Karlslunde w Danii (12-15 maja 2022 roku) w składzie:
- Katarzyna Błasiak – OKS Sokół Wrocław
- Kinga Cieślawska – OKS Sokół Wrocław
- Wojciech Grzybowski – Żywiecki Klub Boules
- Krystian Tyrlik – Żywiecki Klub Boules
Zawodnkom gratulujemy i życzmy dobrego startu.