Uczniowski Parafialny Klub Sportowy BULA serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 06.04.2008 na Otwarty Turniej Dubletów pn.: „Prima Aprilis Petanque Cup 2008” II edycja.
Zawody zostaną rozegrane w Parku Widzewskim w Łodzi.
System rozgrywek:
– 5 rund kwalifikacyjnych; system Bucholtza, limit czasowy 40 min.
– 3 lub 2 rundy finałowe – zależnie od ilości startujących drużyn: ćwierćfinał/półfinał, finał i mecz o 3. miejsce; system play-off.
Rozpoczęcie zapisów 9:00, rozpoczęcie gier eliminacyjnych o godzinie 10.00.
Pierwszą edycję zawodów prawie równo rok temu wygrali ówcześni srebrni medaliści Pucharu Polski w dubletach Marcin Rutkowski i Paweł Jankowski (obaj UPKS) pokonując w finale ówczesnych Mistrzów Polski Seniorów Mateusza Markiewicza i Jarka Cybulaka (obaj UPKS). Trzecie miejsce wywalczyli Robert Krot i Renata Gołębiewska (oboje Ule Boules Warszawa).
Prezes Zarządu UPKS