Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

Komunika organizacyjny.

Otwarty ogólnopolski turniej dubletów w soft petanque
o Puchar Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego.

14 luty 2009r.

1. Organizatorzy:

  • Starostwo Powiatowe w Poznaniu
  • Gminny Ośrodek Sportu w Kleszczewie
  • UKS Jedynka w Kórniku

2. Termin i miejsce:

  • 14 lutego 2009r., godz.9:00
  • hala sportowa w Kleszczewie ( 6 km od Środy Wielkopolskiej)

3. Warunki uczestnictwa:

  • turniej ma formułę otwartą, nie ma podziału na wiek oraz płeć
  • liczba uczestników ograniczona do 56 dubletów, o starcie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń

4. System rozgrywek:

  • turniej rozgrywany będzie bucholtzem (10 rund).
  • runda trwać będzie 50 minut, każdy mecz rozgrywany będzie do 13 pkt, rzut koszonem tylko w przypadku remisu
  • do dyspozycji graczy będzie przygotowanych 28 boisk
  • w turnieju obowiązują ogólne zasady Polskiej Federacji Petanque

5. Wpisowe:

  • wpisowe od pary wynosi 70 zł

6. Nagrody:

  • za zajęcie miejsc I – III drużyny otrzymują dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe
  • za zajęcie miejsce IV – VI dyplomy oraz nagrody rzeczowe

7. Program zawodów:

8:00 – 8:40 potwierdzanie zgłoszeń do udziału w turnieju
9:00 – 9:50 I runda
10:00 – 10:50 II runda
11:00 – 11:50 III runda
12:00 – 12:50 IV runda
13:00 – 13:50 V runda
14:00 – 14:50 przerwa obiadowa
15:00 – 15:50 VI runda
16:00 – 16:50 VII runda
17:00 – 17:50 VIII runda
18:00 – 18:50 IX runda
19:00 – 19:50 X runda
20:00 – zakończenie turnieju i wręczenie nagród
20:15 – kolacja (losowanie nagrody niespodzianki)

8. Zgłoszenia:

Karty zgłoszeniowe proszę wysyłać na adres e-mail Stefan@boule.srem.com.pl
Informacja telefoniczna na temat zawodów pod nr tel 697 555 145
Karta zgłoszeniowapobierz


Hala w Kleszczewie prezentuje się okazale


Soft petanque w tej hali zagości po raz pierwszy