Organizator: Dębickie Bractwo Kulkowe
Termin: 15.10.2011r.
Godzina: 10.00
Miejsce: bulodrom ul. Ratuszowa
Zgłoszenia: 30 minut przed rozpoczęciem zawodów
Rodzaj: single
System rozgrywek: 5 rund szwajcarem + play off
Czas gry: 30 minut na rundę plus dodatkowy rzut – finały bez limitu
Wpisowe: 6 zł członkowie DBK i juniorzy 3 zł
Nagrody: za pierwsze trzy miejsca puchary i dyplomy.
Kierownik turnieju: Marcin Chmiel
Sędzia główny: Piotr Longosz
Możliwość nieodpłatnego udostępnienia kul do gry.
Dodatkowe atrakcje:
– licytacja możliwości wykonania ostatniego oficjalnego rzutu kulą i przejścia do historii dębickich kulek – na bulodromie Dębickiego Bractwa Kulkowego w związku z:

czyli działki na której znajduje się bulodrom Dębickiego Bractwa Kulkowego – rzut oczywiście zostanie potwierdzony odpowiednim certyfikatem,
– otwarcie siedziby bractwa,
– podsumowanie i zakończenie sezonu 2011
– impreza koszykowa – czyli co przyniesiesz w koszyku to masz:-) grill i węgiel zapewniony, kawa, herbata też.
