Moi drodzy zima już chyba za pasem i trzeba się powoli pożegnać z sezonem petanque, ale takie rozstania są trudne:)))Dlatego, w imieniu Myślenickiego Klubu Petanque, serdecznie zapraszam do udziału w jeszcze jednym Pierwszym Otwartym Improwizowanym Jesiennym Kameralnym Pożegnalnym Turnieju Petanque Singli, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (05 października) o godzinie 13.30 na bulodromach na Zarabiu w Myślenicach.
Na zwycięzcę oraz drugiego i trzeciego zawodnika czekają statuetki i dyplomy. Dla zwycięzcy karta podarunkowa DECATHLON o wartości 100 zł.
Informacje organizacyjne:
Zapisy przyjmujemy przed turniejem w miejscu zawodów. Wpisowe do turnieju 3,00 zł od osoby bez wyżywienia. W części eliminacyjnej, 5 rund systemem szwajcarskim (35 min. + 1 rzut prosiaczkiem), ilość zawodników kwalifikująca się do rundy pucharowej podana zostanie w dniu zawodów, po zamknięciu listy startowej.
UWAGA!
Zawody nie odbędą się jedynie w przypadku bardzo złych warunków pogodowych. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej naszego Klubu – znajdziecie tam aktualną klasyfikację X GPPM 2008 oraz mapke dojazdową.
Poniżej przypominam adres:
www.petanque.myslenice.pl
Zapraszam i pozdrawiam