Data publikacji:
2009-03-03
Szkoły gimnazjalne zainteresowane startem w tegorocznej lidze GIMNAZJALISTÓW proszone są o odesłanie kart zgłoszeniowych.
Regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w załącznikach.
Regulamin – pobierz
Karta zgloszeniowa – pobierz