Data publikacji:
2013-04-17
15 kwietnia w poczet członków zwyczajnych Polskiej Federacji Petanque zostało przyjęte Wrocławskie Stowarzyszenie Petanque „Borek Park”. To trzeci wrocławski klub w szeregach PFP.
Serdecznie witamy w Federacji! Życzymy wielu sukcesów sportowych i liczymy na zaangażowanie w działania PFP.