Data publikacji:
2012-02-17
W dniu 14 lutego w poczet członków zwyczajnych Polskiej Federacji Petanque został przyjęty nowy klub – Łódzkie Stowarzyszenie Sportowe Petanque „Synergy”.
Serdecznie witamy w Federacji! Życzymy wielu sukcesów sportowych i liczymy na zaangażowanie w działania P.F.P.