Data publikacji:
2009-10-01
1 października punktualnie o 17:10 z lotniska Ławica w Poznaniu do Monastyru(Tunezja) wyleciała kadra polskich juniorów. Reprezentanci naszego kraju wezmą udział w Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane w dniach 2-4 października.

Tuż przed odlotem do Tunezji na MŚ juniorów
Troje reprezentantów gorzowskiego klubu Słowianka Marta Mazurkiewicz, Maciej Hańczuk oraz Mateusz Kondrat wraz z Pawłem Pieprzykiem z klubu L’Equipe Petanque Club B.O. walczyć będzie o medale w XII już MŚ.
Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawować będą Anna i Janusz Mazurkiewiczowie oraz Wojciech Hańczuk.
O przebiegu rywalizacji będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.
Naszym reprezentantom życzymy udanego startu i walki o medalowe pozycje.