Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

1 października punktualnie o 17:10 z lotniska Ławica w Poznaniu do Monastyru(Tunezja) wyleciała kadra polskich juniorów. Reprezentanci naszego kraju wezmą udział w Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane w dniach 2-4 października.

 - 20091001_tunezja_kadra.jpg
Tuż przed odlotem do Tunezji na MŚ juniorów

Troje reprezentantów gorzowskiego klubu Słowianka Marta Mazurkiewicz, Maciej Hańczuk oraz Mateusz Kondrat wraz z Pawłem Pieprzykiem z klubu L’Equipe Petanque Club B.O. walczyć będzie o medale w XII już MŚ.

Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawować będą Anna i Janusz Mazurkiewiczowie oraz Wojciech Hańczuk.

O przebiegu rywalizacji będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.
Naszym reprezentantom życzymy udanego startu i walki o medalowe pozycje.