Data publikacji:
2012-05-22
W przepięknej, wręcz wymarzonej dla petankowych zawodów odbyły się w Chojnicach 19 maja 2012 roku Mistrzostwa Pomorza (dublety) o puchar Marszałka woj. pomorskiego.
Rozegrano 7 rund po 40 min. + dodatkowy rzut koszonem. Zwycięstwo odniosła para WKS Owidz: Leszek Farjaszewski – Zbigniew Hennig, która odniosła 6 zwycięstw. Na miejscu od 2 do 6 znalazły się drużyny, które odniosły po 5 zwycięstw.
O kolejności decydował buholtz. Więcej w następnym komunikacie.
Czesław Selke
Prezes ChTP-F