Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

Mateusz Markiewicz reprezentujący UPKS Bula Łódź zdobył tytuł Mistrza Polski w singlach. Mistrzowski turniej rozegrany z udziałem ponad 130 zawodników i zawodniczek rozegrany został na wrocławskim Kozanowie.

  - 20090823_lodz_dublety_markiewicz.jpg
Mateusz Markiewicz – Mistrz Polski 2009′

W meczu finałowym Mateusz Markiewicz (UPKS Bula Łódż) pokonał 13:9 Andrzeja Śliża (ŻK Bules). Trzecie miejsce zajął Paweł Pulak (Broen Karo Dzierżoniów), który pokonał Piotra Błasiaka (Broen Karo Dzierżoniów) 13:8.

Szczegółowe wyniki wkrótce.