Data publikacji:
2008-08-22
EKS Kolektyw radwanice zaprasza na MP Kobiet w dniu 30.08.2008r. oraz na MP juniorów w dniu 31.08.2008r. W trakcie turniejów mistrzowskich rozegrane zostana równolegle turnieje dubletów oraz turniej strzału precyzyjnego.
Szczegółowe informacje na stronie www.eks.home.pl