Data publikacji:
2026-05-19
16/17.05.2026 we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Dubletów Mężczyzn
Podium MPD Mężczyzn:
1 miejsce – Jędrzej Śliż i Krystian Tyrlik
2 miejsce – Tomasz Grzelak i Tomasz Lipczyński
3 miejsce – Franciszek Giżycki i Maksymilian Piętka, Przemysław Broniek i Błażej Twardowski
Pierwszy raz w historii został rozegrany również Turniej o Puchar Federacji!
W dubletach męskich wygrali: Marcin Chmiel i Karol Szulc ![]()


