Data publikacji:
2017-10-02
Już w nadchodzący piątek 6 października w duńskim Karlslunde rozpoczną się Mistrzostwa Europy Weteranów. Wśród zgłoszonych 25 ekip znaleźli się zawodnicy, którzy rok temu wywalczyli Mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej. Nasz kraj reprezentować będą: Piotr Korus i Andrzej Żebrowski (KGB Łódź) oraz Sławomir Dzwoniarski (Gdańskie Boule). Skład uzupełni rezerwowy zawodnik łódzkiego klubu, Włodzimierz Krawczyk. Zmagania trwające do niedzieli rozpoczną się 5 rundami, które zostaną rozegrane systemem szwajcarskim. Życzymy powodzenia naszej drużynie.