Data publikacji:
2016-11-02
W dniach od 04 do 06 listopada szwedzkim Halmstadt rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy Tete a Tete w kategorii kobiet i mężczyzn. Naszą Federację reprezentować będą (powołani zgodnie z ustaleniami z Żywca 2015) ubiegłoroczni zdobywcy tytułów Mistrzów Polski Katarzyna Błasiak i Kamil Ladaczek oboje reprezentują OKS „Sokół” Wrocław. W skład ekipy wchodzi pełniąca obowiązki kierownika reprezentacji Celina Lichnowska – selekcjonerka kadry kobiet. Życzymy udanego występu i czekamy na same dobre informacje.