Data publikacji:
2008-08-08
Właśnie dzisiaj, w dniu w którym w Pekinie rozpoczną się Igrzyska Olimpijskiej polscy juniorzy rozpoczną rywalizację o medale Mistrzostw Europy.
Turniej rozgrywany jest w Holandii w miejscowości Nieuwegein.
Grupowymi rywalami naszej reprezentacji są:
- Holandia I
- Słowacja
- Słowenia
- Austria
- Francja
Polskę reprezentują:
- Łukasz Gawrych – ”Va-Banque” Gorzów Wlkp.
- Wojciech Słomowski – ”Va-Banque” Gorzów Wlkp.
- Mateusz Kondrat – ”Va-Banque” Gorzów Wlkp.
- Kajetan Ślusarski – Klub Sportowy “Petanka” Wrocław
Kadrowiczom towarzyszą:
- Wojciech Hańczuk
- Krzysztof Gawrych
Oficjalna strona mistrzostw znajduje się pod adresem http://www.ekpetanque2008.nl/en/