Data publikacji:
2021-09-12

Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz IV Memoriał Adama Młotka
zbliżają się wielkimi krokami – 18 i 19 września 2021 roku.
Przypominamy, że w sobotę będziemy grać 5 rund plus play-off. 4 czołowe drużyny otrzymają nagrody finansowe (pula to 3000 zł przy min. 54 drużynach). 3 drużyny stojące na podium otrzymają pamiątkowe puchary, a zwycięzcy okazały puchar przechodni.
W niedzielę gramy 7 rund Buchholz’a.
3 najlepsze drużyny otrzymają nagrody finansowe (pula to 1000 zł) oraz pamiątkowe puchary.
