W niedzielę 22.02.2009 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Dębicy ul. Paderewskiego odbędzie się otwarty turniej petanque la molle pod hasłem „Nie siedź w domu leć w kulki”
1. Turniej ma charakter otwarty tzn. chcesz spędzić miło czas a przy tym poczuć zadowolenie z samego siebie – przyjdź.
2. Rozgrywki prowadzona będą na 4 torach, czyli jednocześnie grać będzie 8 zawodników – nie przychodź sam – weż ze sobą drugą połówkę:-)
3. Rozpoczynamy o 9.00 – czyli powinieneś/naś przyjść 30 minut wcześniej – zegarek Twoim przyjacielem.
4. Nie ma podziału na kategorie wiekowe i ze względu na płeć – pełna tolerancja i demokracja:-)
5. Wpisowe 5 zł od osoby bo, patrz pkt 6
6. Nagrody I m-ce 40 % wpisowego, II m-ce 30%, III m-ce 20% – symbolicznie ale jest.
7. Dodatkowo za 4 pierwsze miejsca fajne kubeczki.
8. Dyplomy wiadomo – jak zwykle.
9. Jak zwykle też kawa, herbata.
10. System rozgrywek: 5 rund szwajcarem, następnie 8 najlepszych zawodników o miejsca I – VIII.
11. Czas gry 20 minut + rzut świnką / ewentualnie
12. W Dębicy w petanque grało już 59 osób – jeżeli jeszcze nie grałeś/aś – dołącz do nich – próba nie strzelba:-)
13. Ponieważ gramy na hali – wymagamy zmiennego obuwia – chyba, że wolisz boso…
Data publikacji:
2009-02-17