Data publikacji:
2014-04-04
Zarząd Polskiej Federacji Petanque przypomina o konieczności dokonania opłat licencyjnych na sezon 2014. Dotychczas obowiązujące opłaty członkowskie w PFP i licencyjne nie uległy zmianie i wynosza:
Oplata za licencję ( juniorzy ) – 10,00 zł
Oplata za licencję ( seniorzy ) – 25,00 zł
Opłata za wyrobienie nowej licencji ( kartonik ) – 4,00 zł
Opłata członkowska ( klubowa ) – 500,00 zł
Wplaty do 15 kwietnia 2014 włącznie dokonują w imieniu zawodników skarbnicy klubowi na konto PFP:
Getin Noble Bank S.A. 49 1560 0013 2370 5719 0000 0001
Tytuł wpłaty: Opłata za sezon 2014 ( nazwa klubu ).
Potwierdzenie dokonania wplaty wraz z wykazem imiennym zawodników danego klubu należy przesłać na adres e-mail: