Polska Federacja Petanque – Polski Związek Sportowy
Odwiedź nas:

Polska Federacja Petanque

Odwiedź nas:

 

24  lutego  2015 r.

 

 

   Z satysfakcja informujemy o przyjęciu w poczet członków zwyczajnych trzech nowych klubów petanque.

   Łódzkie Stowarzyszenie  Sportowe Petanque „Synergy” wraca po dwuletniej przerwie, z Bożeną Zientarską w roli Prezesa.  „Synergy” odbudowane w  nieco zmienionym składzie,  zaopatrzone w nowe zasoby energii, będzie groźnym przeciwnikiem dla wszystkich.   

 

   Szczecińskie Stowarzyszenie „Petanque Szczecin” to ludzie zaprawieni w bojach sportowych, którzy jednak w petanque stawiają pierwsze kroki.  Pełen zapału Prezes Przemysław Kazaniecki  liczy na wsparcie całej naszej społeczności  przy  petankowym otwarciu   północno- zachodniej rubieży.  Szczecin zapewne będzie miejscem atrakcyjnych spotkań zarówno dla graczy krajowych, jak i dla  kolegów z nieodległego Berlina.

   Gratulujemy również determinacji i konsekwencji w działaniu Przemkowi Kaźmierskiemu, który dołącza  do nas z dużą grupą młodych kolegów. Łużyckie Towarzystwo Miłośników  Petanque  „Les Absorbeurs”  ma wszelkie szanse by stać się poważnym konkurentem dla wszystkich polskich kulowych środowisk juniorskich i młodzieżowych.

   Wszystkim nowicjuszom i tym znanym juz od lat, i tym z którymi dopiero przyjdzie sie poznać, życzymy wielu sportowych satysfakcji i poczucia obecności we właściwym miejscu.                 

 

                                                                                                                Z upoważnienia Zarządu PFP-ZS

                                                                                                              Jan Neugebauer  –  Prezes